Üritused

Kristiine Spordihall

JAANUAR
Plaanilised treeningud
5. 19:30 Saalijalgpalli I liiga Augur Skanton – Narva Ganza
6.  10:00 Lauatennisevõistlus, sari “Rahvapinks”
7.  16:0o Eesti I liiga Käsipallis, Oskar – Viljandi
10. 19:30 Saalijalgpalli meistriliiga, Augur Enemat – Viimsi Rinopal
12. 19:30 Saalijalgpalli I liiga, Augur Skanton – JK Kohila
13-14.  10:00 Rahvusvaheline kassinäitus
19.  19:30 Saalijalgpalli meistriliiga, Augur Enemat – FC Cosmos
20.  12:00 Eesti I liiga saalihokis, Telia SK – Maitim
20.  13:45 Eesti I liiga saalihokis, Bandidos – Valga
20.  15:30 Eesti I liiga saalihokis, Viskoosa – Sparta Automaailm II
21.  12:00 Eesti I liiga saalihokis, Sinimäe – Viskoosa
21.  13:45 Eesti I liiga saalihokis, Jäneda – Ääsmäe
21.  15:30 Eesti I liiga saalihokis, Sparta Automaailm II – SHK Lootus
24.  17:45 Eesti meistrivõistlused käsipallis naistele, Mella – Tapa
26.  19:30 Saalijalgpalli I liiga, Augur Skanton – Rummu Dünamo
27.  10:00 Eesti võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises
28.  16:00 Eesti I liiga käsipallis, Oskar – Tartu Ülikool
28.  17:45 Eesti meistrivõistlused käsipallis naistele, Padise – HC Tallinn

Õismäe Sportmängude Hall

JAANUAR – DETSEMBER Toimuvad plaanilised treeningud

Kadaka Spordihall

JAANUAR – DETSEMBER Toimuvad plaanilised treeningud

Harku Sõudebaas

JAANUAR – DETSEMBER Toimuvad plaanilised treeningud

Sõle Spordikeskus

JAANUAR Toimuvad plaanilised treeningud
03. 19.00 – 21.30 Tallinna Kalev/TLÜ vs. Tartu Ülikool –  Korvpalli Balti liiga
20.-21. 9.00 – 22.00 U14 Euroopa KV vehklemine
26. 11.00 – 18.00 Sparta saalihoki turniir
26. 19.30 – 21.30 TLÜ Kalev vs. BC BARSY ATYRAU korvpalli Balti liiga
27. 18.00 – 20.30 Selver Tallinn vs. RTU/Robežsardze

võrkpalli Credit24 Champions League

VEEBRUAR Toimuvad plaanilised treeningud
06. 19.00 – 21.00 TLÜ Kalev vs. Pieno Zvaigzdes(Leedu) korvpalli Balti liiga
08. 19.00 – 21.00 TLÜ Kalev vs. BC Valga-Valka/Maks&Moorits  Alexela korvpalli meistriliiga
MÄRTS Toimuvad plaanilised treeningud
10.-11. 15.00 – 18.00 Eesti noorte meistrivõistlused lestaujumises