Üritused

Kristiine Spordihall

 

 

Märts  2019
Plaanilised treeningud
2-3. 10:00 Eesti individuaalsed meistrivõistlused lauatennises
3. 17:00 Eesti meistrivõistlused käsipallis, mehed, I liiga
9. 10:00 Lauatenniseturniir “Rahvapinks”
10. 10:00 Eesti individuaalsed meistrivõistlused lauatennises veteranidele
16-17. 11:00 Eesti meistrivõistlused saalihokis, I liiga
21. 11:00 Eesti meistrivõistlused saalihokis, tüdrukud U14
24. 10:00 Harjumaa meistrivõistlused lauatennises
30-31. 10:00 Mölkky Euroopa meistrivõistlused

Õismäe Sportmängude Hall

JUUNI – DETSEMBER 2018 Toimuvad plaanilised treeningud

Kadaka Spordihall

JAANUAR – DETSEMBER Toimuvad plaanilised treeningud

Harku Sõudebaas

JAANUAR – DETSEMBER Toimuvad plaanilised treeningud

Sõle Spordikeskus

 Märts Toimuvad plaanilised treeningud
2. 9.00-22.00 Reval Cup-jalgpall
2. 12.00  Võrkpall-esiliiga
3. 8.00-16.00  Reval Cup-jalgpall
9. 10.00-16.00  Jödö saalihoki
9. 10.00-20.00  JK Volta kevadturniir-jalgpall
9. 14.30-18.30  Lestaujumise Noorte Meistrivõistlus
9. 18.00  HC Tallinn vs.  käsipall
10. 10.00-16.00  JK Volta kevadturniir-jalgpall
10. 12.00 Võrkpall – esiliiga
10. 14.30-18.30 Lestaujumise Noorte Meistrivõistlus
10. 14.30 Rahvaliiga – korvpall
16. 10.00-20.00  JK Volta kevadturniir-jalgpall
16. 14.30 Rahvaliiga – korvpall
17. 10.00-16.00  JK Volta kevadturniir-jalgpall
23. 10.00-20.00  JK Volta kevadturniir-jalgpall
23. 14.30 Rahvaliiga – korvpall
24. 10.00-16.00  JK Volta kevadturniir-jalgpall
24. 14.00-16.00 Nord SK sisevõistlus – ujumine
24. 17.00 TLÜ vs. Pärnu – korvpall
30. 10.00-20.00  JK Volta kevadturniir-jalgpall
30. 10.30-14.30 Kalevi Ujumiskool – ujumine (klubi sisevõistlus)
31. 10.00-16.00  JK Volta kevadturniir-jalgpall
Aprill Toimuvad plaanilised treeningud
6. 9.00-22.00 JK Volta FinBaltic League
6. 12.00-14.30 Saalihoki esiliiga – naised
6. 15.00-18.00 Korvpall – rahvaliiga
7. 8.00-16.00 JK Volta FinBaltic League
12. 19.00-20.30 Reval Cup – jalgpall
13. 11.00-13.30 Reval Cup – jalgpall
13. 12.00-14.30 Saalihoki esiliiga – mehed
13. 15.00-18.00 Korvpall – rahvaliiga
13. 11.00 – 15.00 Lastekarika 1 etapp lestaujumises – lestaujumine
13. 17.00-18.30 Reval Cup – jalgpall
14.  11.00-12.30 Reval Cup – jalgpall
14. 17.00 Tallinna JK Volta vs. Võru FC Helios – jalgpall
18.-21. terve päev Sumomaadluse MM
Mai Toimuvad plaanilised treeningud
4. 19.00 Põhja-Tallinna JK Volta vs. Viimsi JK – jalgpall
5. 11.00 – 15.00 TYR Laste Karika III etapp – ujumine
10.-12. 9.00-19.00 EM C klass ja Tln MV (täiskasvanud) – vehklemine
17.-18. 8.00-20.00 NORD TALLINN CUP – korvpall
19. 8.00-15.30 NORD TALLINN CUP – korvpall
30. 19.30 Põhja-Tallinna JK Volta vs. Paide Linnameeskond U21 – jalgpall
Juuni Toimuvad plaanilised treeningud
2. 09.00-12.00 Orca Splash – ujumine
2. 13.00 – 15.30 Kalevi Ujumiskooli hooajalõpu võistlus – ujumine
3. 19.30  Põhja-Tallinna JK Volta vs. Tabasalu JK – jalgpall
9. 10.00-15.00 Nord SK sisevõistlus – ujumine
20. 19.30 Põhja-Tallinna JK Volta vs. Pärnu JK – jalgpall