Üritused

Kristiine Spordihall

 

November 2020
Toimuvad plaanilised treeningud
1. 16:00 HC Tallinn noorte klubivõistlus käsipallis
7. 10:00 Lauatennisevõistlus “Rahvapinks”
14-15. 10:00 Felix’ i  rahvusvaheline kassinäitus
18. 17:35 Naiste käsipall Revalsport/Mella vs. Tapa SK
21. 13:00 Eesti meistriliiga saalihokis SK Link/Saku vs. Saalihokivarustus.ee
21. 16:30 Meeste esiliiga käsipallis
22. 16:00 HC Tallinn noorte klubivõistlus käsipallis
28. 10:00 Eesti noorte saalijalgpalli karivõistlused
29. 13:00 Eesti meistriliiga saalihokis Sparta team Automaailm I ja Sparta team Automaailm II
Detsember 2020
5. 10:00 Lauatenniseturniir “Rahvapinks”
10. 17:45 Eesti karikavõistlused käsipallis, naised HC Tabasalu  vs.  Mella
12. 10:00 Kennenliidu rahvusvaheline koertenäitus
13. 16:00 HC Tallinn noorte klubivõistlus käsipallis
19. 11:00 Tallinna Kaljuronimisklubi võistlus
20. 13:00 Saalihoki Saalihokivarustus  vs.  Bandidos
20. 15:30 Saalihoki Automaailm II  vs.   Viimsi kepp
Rahulikke Jõule  ja sportlikku aastavahetust !

Õismäe Sportmängude Hall

 

JAANUAR – DETSEMBER 2020  Toimuvad plaanilised treeningud

Kadaka Spordihall

JAANUAR – DETSEMBER 2020 Toimuvad plaanilised treeningud

Harku Sõudebaas

JAANUAR – DETSEMBER 2020 Toimuvad plaanilised treeningud

SÕLE SPORDIKESKUS

November
Toimuvad plaanilised treeningud
1.
09:00 – 17:00
Noortesarja I etapp  – ujumine
7. – 8.
09.00 – 19:30
Kalev Open – ujumine
7.
19:00
Tallinna Kalev/TLÜ vs BC Kalev Cramo – korvpall
14.
18:00
Soome meeste meistriliiga käsipall
15.
14:00
Soome meeste meistriliiga käsipall
20.-22.
terve päev
Eesti Noorte MV – ujumine
21.
17:00
Tallinna Kalev/TLÜ vs Rapla Avis – korvpall
Detsember
Toimuvad plaanilised treeningud
2.
19:30
Tallinna Kalev/TLÜ vs Pärnu Sadam – korvpall
12.
18:00
Soome meistriliiga – käsipall
13.
10:00-14:00
Kalevi Ujumiskooli aastalõpuvõistlused
13.
14:00
Soome meistriliiga – käsipall
19.
14:00
Soome meistriliiga – käsipall
20. – 22.
terve päev
Eesti Meistrivõistlused ujumises
30.
19:30
Tallinna Kalev/TLÜ vs BK Liepaja – korvpall